Tu jesteś:

13-03-2019 r.

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego
Zakład Przetwórstwa Zbóż i Piekarstwa

zatrudni osobę na stanowisko

T E C H N O L O G

Opis stanowiska:

Praca w laboratorium, w tym:

  • przyjmowanie oraz rejestracja próbek
  • przygotowywanie próbek do bieżących analiz
  • wykonywanie badań laboratoryjnych ziarna zbóż i przetworów zbożowych zgodnie z ustalonymi normami
  • prowadzenie zapisów z przeprowadzonych badań
  • nadzór nad urządzeniami laboratoryjnymi
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • kontakt z klientem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek – Technologia Żywności (Technologia Zbóż)
  • doświadczenie w pracy w laboratorium przy magazynie zbożowym i/lub laboratorium akredytowanym będzie dodatkowym atutem
  • biegła obsługa MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Word i MS Excel
  • dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie pod presją czasu
  • systematyczność, sumienność i skrupulatność
  • zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • dobrą lokalizację
  • rozwój, szkolenia
  • ubezpieczenie grupowe
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Zgłoszenia przyjmowane są do 14.04.2019 r. na podane adresy e-mail, pocztą lub osobiście.
Składając CV powinno ono zawierać dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt:

Zakład Przetwórstwa Zbóż i Piekarstwa IBPRS
dr inż. Anna Szafrańska – kierownik Zakładu
tel. +48 22 606 38 85
fax. +48 22 849 06 43

Dział Spraw Pracowniczych

mgr inż. Iwona Szuba
tel. +48 22 606 36 87
fax. +48 22 849 04 26

copyright © ibprs.pl | projekt graficzny: Kinga Wesołowska, wdrożenie i wykonanie: synermedia.pl & inventor-factory.pl