Tu jesteś:

05-02-2019 r.

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego
Dział Administracyjno-Techniczny

zatrudni osobę na stanowisko

P R A C O W N I K   F I Z Y C Z N Y

Miejsce zatrudnienia:

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego, Dział Administracyjno-Techniczny, 02-532 Warszawa, ul. Rakowiecka 36

Warunki zatrudnienia:

Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie czystości na terenie zewnętrznym oraz dziedzińcach wewnętrznych.
  • Utrzymywanie zieleni na terenie Instytutu – koszenie trawy, przycinanie krzewów, sadzenie kwiatów, podlewanie, grabienie i usuwanie liści.
  • Odśnieżanie wewnętrznych dróg dojazdowych, chodników, przejść i parkingów oraz posypywanie piaskiem z solą w czasie gołoledzi.
  • Pomoc w maszynowym czyszczeniu głównego hallu i korytarzy.
  • Wyrzucanie odpadów zebranych przez sprzątaczki z budynku.
  • Bezpośrednia pomoc w gospodarce odpadowej: odbiór odpadów mikrobiologicznych i chemicznych z Zakładów, ważenie, umieszczanie w magazynie odpadów, wydawanie firmom zajmującym się utylizacją odpadów.
  • Dystrybucja zaopatrzenia do poszczególnych jednostek organizacyjnych Instytutu.
  • Wysyłka korespondencji w sąsiadującym Urzędzie Pocztowym (listów, paczek, przesyłek).
  • Pomoc w obsłudze sal konferencyjnych Instytutu – aranżacja, rozstawianie stołów i krzeseł.
  • Przenoszenie/transportowanie sprzętu, aparatury, mebli itp., zgodnie ze zleceniami z Zakładów i Działów Instytutu.
  • Dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie powierzonego sprzętu i urządzeń mechanicznych, m.in.: traktorka, przyczepy, kosiarek, odśnieżarki, zamiatarki, nożyc, dmuchawy do liści.
  • Zgłaszanie Kierownikowi Działu Administracyjno-Technicznego wszelkich nieprawidłowości i zauważonych usterek w funkcjonowaniu powierzonych urządzeń, a także stanu technicznego i infrastruktury budynku i przyległego terenu.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika Działu Administracyjno-Technicznego.

Wymagania:

  • pracowitość, sumienność, odpowiedzialność, systematyczność;
  • samodzielność, własna inicjatywa, dobra organizacja pracy;
  • dyspozycyjność;
  • warunki fizyczne i zdrowotne umożliwiające m. in. wykonywanie prac ciężkich - np. dźwiganie.

Składając CV powinno ono zawierać dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Osoba do kontaktu:

inż. Marcin Sokołowski
tel. +48 22 606 37 31 / 601 393 710
fax. +48 22 849 04 26

copyright © ibprs.pl | projekt graficzny: Kinga Wesołowska, wdrożenie i wykonanie: synermedia.pl & inventor-factory.pl