Tu jesteś:  
O Instytucie

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego  prowadzi prace naukowe, rozwojowe, wdrożeniowe w zakresie biotechnologii i technologii rolno-spożywczej. Prace te, o ostatecznym aplikacyjnym charakterze, obejmują swym zakresem wiele dyscyplin: mikrobiologię techniczną i mikrobiologię żywności, inżynierię komórkową, inżynierię procesową, chemię i biochemię, technologię żywności oraz żywienie człowieka i dietetykę. Kierunki działalności Instytutu obejmują także wiele branż przemysłu rolno-spożywczego: drożdżownictwo, gorzelnictwo, winiarstwo, octownictwo, browarnictwo, przetwórstwo owoców i warzyw, przetwórstwo i przechowalnictwo zbóż, przetwórstwo ziemniaków i skrobi, piekarskiego i cukierniczego, koncentratów spożywczych, żywności mrożonej i schłodzonej, cukrowniczego, mięsnego i tłuszczowego oraz produkcję mikrobiologicznych preparatów (enzymatycznych, probiotycznych, kultur starterowych i in.).

Aktualności

 

OBOWIĄZKOWE SZKOLENIE F-GAZOWE* dla obsługi klimatyzacji samochodowych

 

Szkolenie w zakresie odzysku substancji kontrolowanych oraz fluorowanych gazów cieplarnianych z SYSTEMÓW KLIMATYZACJI W NIEKTÓRYCH POJAZDACH SILNIKOWYCH

 

Najbliższe terminy**: 

 

  • 10 lutego 2017
  • 19 maja 2017
  • 8 września 2017
  • 10 listopada 2017

 

 

 Koszt:       Kurs  – 300 zł 390 zł (netto)***

 

Cena PROMOCYJNA na pierwszy kwartał 2017 r.

 

Miejsce:     IBPRS Zakład Technologii i Techniki Chłodnictwa

                   Łódź, Al. Piłsudskiego 84

 

Deklarację udziału ze wskazaniem preferowanego terminu oraz liczby osób prosimy przesłać na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

UWAGA: Termin szkolenia zostanie potwierdzony przez organizatora w zależności od wolnych miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń).

 

*Zgodnie z wymaganiami ustawy dnia 15 maja 201 5r. (Dz. U. z 2015 r., poz. 881) o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych

** Zastrzegamy sobie prawo do anulowania terminu szkolenia lub jego zmiany w przypadku nie wystarczającej liczby chętnych.

***Dotyczy jednej osoby. Uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe. Zapewniamy catering.

 

 

 

 

Redakcje współpracujące z Instytutem

                       

 

copyright © ibprs.pl | projekt graficzny: Kinga Wesołowska, wdrożenie i wykonanie: synermedia.pl & inventor-factory.pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.